top of page
348.jpg

İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Kursumuzun Eğitim İçeriği

İPEK KİRPİK

Günümüzde maskara ve göz makyajı derdine son veren İpek kirpik bayanların büyük kurtarıcısı. İpek kirpik uygulaması, kirpiklerin uzun ve gür durmasını sağlayan bir yöntemdir. Uzman öğreticiler tarafından eğitimler teori ve uygulama şeklinde birebir özel ders olarak verilir.

İpekten hazırlanmış olan kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığı için oldukça doğal görünür. Göze ve kirpiğe zarar vermeyen özel solüsyon ve yapıştırıcı ile doğru uygulama sonucu kirpikleriniz zarar görmemektedir. Kişinin göz şekline uygun istenilen yoğunlukta ve uzunlukta çeşitli model uygulamaları yapılmaktadır.

 

İpek Kirpiğin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İpek kirpik uygulaması, hiç makyaj malzemesine ihtiyaç duymadan maskara sürülmüş gibi dolgun ve uzun kirpiklere sahip olma avantajı sağlar. Bir seneye yakın süre gözde kalabilmesinden dolayı hazırlanma sürecini pratikleştirir. İpek kirpik uygulaması gündelik kullanım açısından oldukça rahat olduğundan, son dönemlerde fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. İpek kirpik uygulamasına olan talep artmıştır.
 

349.jpg
350.jpg

PASİFİK AKADEMİ - İpek Kirpik Kursu Eğitim İçeriği

Hijyen Eğitimi
Teorik Kirpik Yapısı
Suni Deri Üzerinde Kirpik Takma Çalışmaları
Canlı Adaylar Üzerinde Uygulama

bottom of page